Site Yorumları
 • Ercüment
  16 Mayıs 2023 - 197 Gün Önce
  Aradığım sugar momu bulamasam da ufak kaçamaklar yaptığım bana hediye alan bir iki kişiyle tanıştım. Bursa nın güzelliklerini birlikte bir daha gezdik hem ikisinde hemde siteye teşekkür ederim
 • keremaydin
  18 Nisan 2023 - 225 Gün Önce
  İlk defa bir siteye merak ederek üye oldum fakat İzmir'de güzel bir kız ile tanışma şansı yakaladım teşekkür ederim.
 • sezgiin
  17 Nisan 2023 - 226 Gün Önce
  Bir çok sugar daddy uygulaması ve sitesi denedim ama ilk defa istediğim tarz bayanlar ile burada tanıştım. Sitenizi çok beğendim gerçekten sugar daddy iseniz fazlası ile sonuç alabiliyorsunuz.
 • gizemarkas
  22 Aralık 2022 - 342 Gün Önce
  Çok beğendiğim bir site. Bir kaç kişi ile görüşme ve tanışma fırsatım oldu. Birlikte bir şeyler yedik yada birlikte kısa ve uzun süreli tatile çıktık. Gerçekten severek kullandığım bir site.
 • berodri1
  31 Ekim 2022 - 394 Gün Önce
  Tamamen saygıdeğer ve güvene dayalı bir arayış içerisinde olduğumdan dolayı bu internet sitesi sayesinde bu tip kişilerle tanışabildim. Bence denemekten çekinmeyin. Tavsiye edebilirim. Ben gayet memnunum.
 • worldtraveler
  09 Temmuz 2022 - 508 Gün Önce
  Henüz 1 aydır bu siteye üyeyim. 1 ay içinde 10 civarı görüşme gerçekleştirdim. Görüştüğüm kızların her biri birbirinden güzel, akıllı, yetenekli, sempatik ve birlikte zaman geçirmekten oldukça keyif aldığım arkadaşlardı. Henüz gorüşemediğim diğer arkadaşlarla da tanışmayı ve görüşmeyi sabırsızlıkla bekliyorum:)