• Arkadaşlık Sitesi, Sohbet Sitesi, Evlilik Sitesi, güvenlik konusunda son derece titiz çalışmaktadır. ElitArkadas.Com 24 saat denetlenmektedir.

 • Buna ek olarak özel korunan sayfalarda, sayfanın adresinin başındaki http:// , https:// olarak değişir. Bu, güvenli alanı ifade eder. Bu alanda verilen bilgiler şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak kullanılır. Üçüncü kişilere gösterilmez, devredilmez.

 • Üye verilerinin ElitArkadas.Com ihmali görülmeden yetkisiz kişilerce okunmasından (üyenin bilgilerini başka kişilerle paylaşması, siteden ayrılırken çıkış yapmaması, vb. durumlardan) dolayı gelebilecek zararlardan ElitArkadas.Com sorumlu değildir.

 • ElitArkadas.Com, online ya da offline konumdaki hiçbir üyenin davranışlarından sorumlu değildir. Hiçbir koşulda sitenin kullanımı, içeriği, online ya da offline konumda olsunlar üyeler arasındaki iletişim ve etkileşimden doğan sonuçlardan –kayıp, hasar, zarar, ölüm, vs. dahi olsa- sorumlu değildir.

 • ElitArkadas.Com, üyeler arasındaki anlaşmazlıkları takip etme hakkına sahiptir ama buna zorunlu değildir. Üyeler arasındaki iletişim, etkileşim ve ilişkiler, tamamen üyelerin kendi sorumluluğu altındadır. Bir üyenin yayınladığı içerik unsuru, zararlı, hatalı ya da aldatıcı olabilir. Bu durumda diğer üyelerin dikkatli ve sağduyulu davranmaları gerekmektedir. Üyeler arasındaki anlaşmazlıklardan doğan herhangi bir maddi ya da manevi zarardan ElitArkadas.Com sorumlu değildir.

 • ElitArkadas.Com, kullanıcılar arasında etkileşimi mümkün kılan herhangi bir içerik unsurunu (forumlar, sohbet odaları, kısa mesaj, Messenger’a ait mesaj, fotoğraf ya da profil ) Üyelik Sözleşmesi’ni ihlal ettiği ya da saldırgan, yasa dışı, üyelerin haklarını ve güvenliğini tehdit eden unsurlar içerdiği gerekçesiyle denetleyebilir veya iptal edebilir.

 • Bu sayfada yer alan maddeler, değişikliklerin bu sayfadan belirtilmesi şartıyla ElitArkadas.Com tarafından istendiği zaman değiştirilebilir.

 • Üye, bu sözleşmenin ihlali durumunda meydana gelebilecek olan kayıp, iddia ve suçlamalardan doğabilecek olan zararların karşılığında ElitArkadas.Com’un, onun şubelerinin, yetkililerinin, temsilcilerinin ve diğer çalışanlarının zararlarını karşılayacağını kabul eder.

 • Sitemize kayıt olduğunuz zaman sitemiz tarafından gönderilecek olan e-postaları almayı kabul etmiş sayılırsınız. ElitArkadas.Com kullanıcılarına bilgilendirme ve duyuru amaçlı e-posta göndermektedir.

 • Sitemizden e-posta almak istemiyorsanız lütfen size gönderilen e-postaların içerisinde yer alan listeden çıkış linklerine tıklayarak adımları takip ediniz.

  Adres: Bornova / İzmir